X. ÜSTÖKÖS KUPA

Leány és fiú kézilabda torna

 2014. október 27-29.

 



A verseny célja:

  • A kézilabda népszerűsítése
  • Felkészülési lehetőség az Erima Gyermekbajnokságra
  • Játéklehetőség biztosítása
  • Sportbarátságok elősegítése

A verseny helyszínei:

  • Dunaújváros sportcsarnokai és tornatermei

A verseny időpontja:

  • 2014. október 27-29.
korosztály
játékidő kiállítás
2006.01.01. U8 2x10 perc 1 perc
2005.01.01. U9 2x15 perc 1 perc
2004.01.01. U10 2x15 perc 1 perc
2003.01.01. U11 2x20 perc 1 perc
2002.01.01. U12 2x20 perc 1 perc
2001.01.01. U13 2x20 perc 1 perc
2000.01.01. U14 2x20 perc 1 perc

Nevezés:

A nevezési díj csapatonként 30.000 Ft. Kettő csapat esetén (ugyan attól a klubtól) 45.000 Ft. Ugyan attól a klubtól három vagy több csapat nevezése esetén 18.000 Ft/csapat. Fejér megyei csapatok 50% kedvezményt kapnak a nevezési díjból.

A nevezési díjat a következő  számlaszámra érjük átutalni: FMKSZ OTP bank:11736037-20552860

A megjegyzés rovatba a csapat nevét kérjük feltüntetni.

Besorsolni csak a nevezési díjat időre befizetett csapatokat tudjuk!

A helyszínen nevezésre, és nevezési díj befizetésére nincs lehetőség!

Nevezési határidő: 2014. szeptember 30.

Nevezni lehet levélben: Szilágyi Erzsébet Általános Iskola, 2400 Dunaújváros, Bercsényi u. 10.

vagy e-mailben: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.

Telefonon nem fogadunk el nevezést!

Kérjük, hogy a nevezési lapon, a befizetést igazoló átutalás, illetve utalvány fénymásolatát is küldjék el. A nevezést csak a befizetés igazolása mellett tudjuk elfogadni.

Nevezési lap letöltése

Részvételi díj:

  • Szállás: 2.000 Ft/fő/éjszaka (felnőtteknek +18% IFA)
  • Étkezés:
    • reggeli: 750 Ft/nap/fő
    • ebéd: 900 Ft/nap/fő
    • vacsora: 550 Ft/nap/fő (október 27-én), 750 Ft/nap/fő (október 28-án)
  • Számlaszám: FMKSZ OTP bank:11736037-20552860

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet:

  • Pók Ferenc 70/3103807 (szállás, étkezés)
  • Németh Katalin 70/5104748 (szállás, étkezés)
  • Takács Józsefné 70/532-6240 (lebonyolítás)

Benevezett csapatok:

LÁNYOK

U14
U13
U12 B
U11
U10
U9
U8
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
FTC
Éles Kézisuli
Éles Kézisuli
Éles Kézisuli
Padányi Veszprém
Éles Kézisuli
FTC
Kovács L. Régió vál.
Pázmánd SE
FTC
FTC
FTC
Rácalmás SE
Szigetszentmiklós
Padányi Veszprém
Szigetszentmiklós
Kocsola SC
Szigetszentmiklós
Fehérvár KC
FTC
Szigetszentmiklós
Debreceni SI
DKKA
DKKA
Szeged KKSE
Kozármisleny
Szigetszentmiklós
DKKA A
DVSC
Szombathely SK
Fehérvár KC
Padányi Veszprém

Szigetszentmiklós
DKKA B
DKKA
DKKA - Adony
Kozármisleny
DKKA A

DKKA
DKKA - Dunaföldvár
Pénzügyőr
Pénzügyőr
DKKA - Dunaföldvár
DKKA B

Fehérvár KC
Kozármisleny A

FTC

Kozármisleny

Kozármisleny
Kozármisleny B





KSZSE
Kozármisleny - Bóly






Kozármisleny - Miroszlav






Kozármisleny - Felsőszentmárton






KSZSE A






KSZSE B

FIÚK

U9
2005
Éles Kézisuli A
Éles Kézisuli B
Törökszentmiklós
DVSI
Alsóörs
Dabas A
Dabas B

Program

Lebonyolítás